מצלמות אבטחה של HIKVISION

מצלמות אבטחה של HIKVISION הינה ספקית עולמית מובילה של מוצרי ופתרונות אבטחה חדשניים.

במצלמות האבטחה של עובדים כיום יותר מ -34,000 עובדים, מתוכם יותר מ -16,000 מהנדסי מו"פ. החברה משקיעה 7% -8% מהכנסותיה השנתיות במחקר ופיתוח חדשנות מוצרים מדי שנה. HIKVISION הקימה מערכת מו"פ מלאה ומערכתית הכוללת את כל הפעולות החל ממחקר ועד תכנון, פיתוח, בדיקה, תמיכה טכנית ושירות. מרכזי מו"פ אלה הממוקמים במטה האנגג'ואו פרוסים בכל רחבי העולם, כולל מרכזי מו"פ במונטריאול, קנדה ולונדון, וחמש ערים בסין.

חיינו היום הפכו בטוחים יותר ובמידה מסוימת לשקיפות מביכה. מצלמות אבטחה HIKVISION נמצאות בכל מקום. בין אם במרכזי קניות או בחנויות, ובין אם במוסדות ציבוריים (כמו בתי חולים, בתי מלון וכו').

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה של HIKVISION ?

התקנת מצלמות אבטחה לא מתאימה לכל אחד. ניתן לעשות זאת בבית ולחסוך כמה שקלים. אבל אם אתם רוצים לא להוציא "כמה שקלים" בכל חודש בגלל חוסר בידע המקצועי, הזמינו מתקין מצלמות אבטחה מקצועי. עם זאת, מחיר מצלמות אבטחה יהיה בהתאם.

מצלמות אבטחה ביתיות ומסחריות תרמו רבות בכל מקום, והשקעה זו אכן הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

היום בשביל מצלמות אבטחה HIKVISION לבית תצטרכו מתקין מצלמות אבטחה מיועד, שיודע את אשר עושה.

בנוסף, תצטרכו לברר היכן מחיר מצלמות אבטחה טוב יותר.

אם תרצו אין זו הגדה!
התקנת מצלמות אבטחה HIKVISION בכל מקום שתבחרו!

מצלמות אבטחה אלחוטיות

היזהרו מקניית מצלמות אבטחה אלחוטיות. התנאי לייבוא ​​מצלמות אלחוטיות צריך להיבדק על ידי איגוד התקנים ואישור משרד התקשורת. יבואנים רבים אינם מוכנים להשיג את האישורים הנדרשים, כך שמצלמות אבטחה אלחוטיות לא חוקיות ולא סטנדרטיות עלולות להיתפס בידיים שלך.

באופן דומה, מצלמות אבטחה אלחוטיות, כמו מכשירים אלחוטיים אחרים, נוטות להפרעות בתקשורת. אם ישנם מכשירים אחרים הפועלים תחת קרינה, כגון תנור מיקרוגל או טלפון נייד, הוא עשוי להציג תמונה מעוותת.

מה עוד יכולות לספק מצלמות מעקב אלחוטיות? יש משדר בתוך המצלמה שיכול לשלוח את החומר שנלכד ישירות למסך הטלוויזיה, למחשב או לכל מסך אחר שתבחר. טווח הקבלה של משדר המצלמה הוא עד 20 מטר בבניין סגור ו- 100 מטר בשטח פתוח. זה מאפשר להציב את המצלמה על המסך הרחק ממיקום השידור.