מצלמות האבטחה

חיינו היום הפכו בטוחים יותר ובמידה מסוימת לשקיפות מביכה. מצלמות אבטחה נמצאות בכל מקום. בין אם במרכזי קניות או בחנויות, ובין אם במוסדות ציבוריים (כמו בתי חולים, בתי מלון וכו'). עם

 

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה ?

התקנת מצלמות אבטחה לא מתאימה לכל אחד. ניתן לעשות זאת בבית ולחסוך כמה שקלים. אבל אם אתם רוצים לא להוציא "כמה שקלים" בכל חודש בגלל חוסר בידע המקצועי, הזמינו מתקין מצלמות אבטחה מקצועי. עם זאת, מחיר מצלמות אבטחה יהיה בהתאם.

מצלמות אבטחה ביתיות ומסחריות תרמו רבות בכל מקום, והשקעה זו אכן הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

היום בשביל מצלמות אבטחה לבית תצטרכו מתקין מצלמות אבטחה מיועד, שיודע את אשר עושה.

בנוסף, תצטרכו לברר היכן מחיר מצלמות אבטחה טוב יותר.

אם תרצו אין זו הגדה!
התקנת מצלמות אבטחה בכל מקום שתבחרו!

 

התקנה של מצלמות אבטחה

אחרי שהוצאנו הרבה כסף על מצלמות אבטחה והגנה אווירית, נותרנו עם עלות ההתקנה. למעשה, רק זה יכול להכפיל את מחיר המערכת כולה. מה כוללת עלות ההתקנה?

מעלות התקנת מצלמות אבטחה

מעלות התקנת מערכת הקלטה

באמצעות קבצים מצורפים ואביזרים מיוחדים

 

המחיר הממוצע להתקנת מצלמת אבטחה רגילה לבית הוא 350-500 ש"ח (כולל מע"מ). מחיר זה מחושב עבור מצלמה אחת וכבל RG59 בגודל 20 מטר (חיבור המצלמה למערכת ההקלטה).

המחיר הממוצע של התקנת מערכת הקלטה הוא בטווח של 200-600 שקל (כולל מע"מ), וכולל גם את מחיר תכנות מערכת ההקלטה והתאמתה למצלמות האבטחה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות

היזהרו מקניית מצלמות אבטחה אלחוטיות. התנאי לייבוא ​​מצלמות אלחוטיות צריך להיבדק על ידי איגוד התקנים ואישור משרד התקשורת. יבואנים רבים אינם מוכנים להשיג את האישורים הנדרשים, כך שמצלמות אבטחה אלחוטיות לא חוקיות ולא סטנדרטיות עלולות להיתפס בידיים שלך.

באופן דומה, מצלמות אבטחה אלחוטיות, כמו מכשירים אלחוטיים אחרים, נוטות להפרעות בתקשורת. אם ישנם מכשירים אחרים הפועלים תחת קרינה, כגון תנור מיקרוגל או טלפון נייד, הוא עשוי להציג תמונה מעוותת.

מה עוד יכולות לספק מצלמות מעקב אלחוטיות? יש משדר בתוך המצלמה שיכול לשלוח את החומר שנלכד ישירות למסך הטלוויזיה, למחשב או לכל מסך אחר שתבחר. טווח הקבלה של משדר המצלמה הוא עד 20 מטר בבניין סגור ו- 100 מטר בשטח פתוח. זה מאפשר להציב את המצלמה על המסך הרחק ממיקום השידור.

 

מצלמות אבטחה מחיר :

לפני שמתאהבים בביצועי המצלמה, כדאי שתדעו שמחיר מצלמה חשמלית הוא כ- 3500-5000 ₪ (כולל מע"מ).