התקנה של מצלמות אבטחה בנהריה

מדוע אתה שוקל להתקין מצלמות אבטחה בנהריה לטלוויזיה במעגל סגור בביתך עכשיו?

על מנת ליצור הרתעה – לאחר שנבנה בלב שלם את בית החלומות שלנו, נמנע מגנבים, גנבים וכל סוג של עובדים זדוניים לחדור למבצרנו ולהרוס את רכושנו הפרטי.

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה ?

התקנת מצלמות אבטחה בנהריה לא מתאימה לכל אחד. ניתן לעשות זאת בבית ולחסוך כמה שקלים. אבל אם אתם רוצים לא להוציא "כמה שקלים" בכל חודש בגלל חוסר בידע המקצועי, הזמינו מתקין מצלמות אבטחה מקצועי. עם זאת, מחיר מצלמות אבטחה יהיה בהתאם.

צרו סביבה מבוקרת דרכה נוכל להבטיח כי יקירינו לא ייפגעו. למשל, כשאנחנו משאירים ילדים צעירים עם מטפלים ורוצים לדעת שהם אכן בידי אנשים טובים.

לכן, לפני שניצור קשר עם המתקין, חשוב שנשאל את עצמנו מה המטרה של מצלמת האבטחה? האם זה להרתעה? האם זה לשליטה? או פשוט לראות כל בעיה כזו שהשכן לא גנב את חיוכו של העיתון שלנו עלול להשפיע על המחיר הסופי של מערכת מצלמות האבטחה.

בסופו של דבר, אנו נתקין מצלמת אבטחה שתגרום לך לדאוג, אבל כמו כל דבר שגורם לך לדאוג, נצטרך לשלם הרבה כסף. העלות הממוצעת של מערכת "בטוחה" שכזו היא לפחות 3,500 עד 4,500 שקל.

שאלות שיש לשאול לפני שתחליט לקנות מצלמות אבטחה בנהריה:

היכן תותקן המצלמה? האם זה בתוך הבית או השטח החיצוני של הבית?

איזה אזור אנחנו הולכים לצלם? אזור רחב כמו חצר, או שטח צר כמו ספה?

כמה מצלמות נצטרך לכסות?

האם אנו רוצים שמצלמת האבטחה תהיו גלויה או מוסתרת?

מחיר מצלמות המעקב נקבע על ידי שלושת החלקים העיקריים הבאים:

מצלמת מעקב עצמה – סוג ומספר המצלמות הנדרש

מערכת הקלטה – האם להקליט תמונות

מצלמות ואביזרים נראים לעין או מוסתרים להתקנה

המחיר הממוצע להתקנת מצלמת אבטחה רגילה לבית הוא 350-500 ש"ח (כולל מע"מ). מחיר זה מחושב עבור מצלמה אחת וכבל RG59 בגודל 20 מטר (חיבור המצלמה למערכת ההקלטה).

המחיר הממוצע של התקנת מערכת הקלטה הוא בטווח של 200-600 שקל (כולל מע"מ), וכולל גם את מחיר תכנות מערכת ההקלטה והתאמתה למצלמות האבטחה.

לפני שמתאהבים בביצועי המצלמה, כדאי שתדעו שמחיר מצלמה חשמלית הוא כ- 3500-5000 ₪ (כולל מע"מ).