כיצד מחברים מצלמות אבטחה

סוג אחר של מצלמת רשת שכדאי להכיר היא מצלמה אלחוטית עצמאית. אתה יכול לקנות מצלמה מסוג זה בעצמך בחנות או באינטרנט, ואז להתקין אותה בעצמך בבית. מצלמה כזו אינה מצריכה חיווט, אך ניתן לחבר אותה לאינטרנט הביתי ולהעביר את הפלט שלה ישירות לטלפון הנייד שלכם. זה יכול לכסות שטח קטן ולא יכול להקליט את מה שהוא לוכד בטווח הארוך. אם יש מקום ספציפי בבית שאתה מעוניין לצפות בו מדי פעם בזמן אמת (כמו עריסה או חלק ממטבח), יתכן וזה מתאים. עבור מצלמה זו תוכלו לשלם 200-400 ₪.

 

מצלמה ממונעת

מצלמה מתקדמת הניתנת לשליטה מרחוק. אתה יכול להזיז אותו לכיוונים שונים, לשחק עם המיקוד והעדשה שלו, להקטין ולהגדיל את זום אזור הצילום וכן הלאה. בקיצור, מדובר במצלמה עדינה מאוד.

התקנה של מצלמות אבטחה

אחרי שהוצאנו הרבה כסף על מצלמות אבטחה והגנה אווירית, נותרנו עם עלות ההתקנה. למעשה, רק זה יכול להכפיל את מחיר המערכת כולה. מה כוללת עלות ההתקנה?

מעלות התקנת מצלמות אבטחה

מעלות התקנת מערכת הקלטה

באמצעות קבצים מצורפים ואביזרים מיוחדים

המחיר הממוצע להתקנת מצלמת אבטחה רגילה לבית הוא 350-500 ש"ח (כולל מע"מ). מחיר זה מחושב עבור מצלמה אחת וכבל RG59 בגודל 20 מטר (חיבור המצלמה למערכת ההקלטה).

המחיר הממוצע של התקנת מערכת הקלטה הוא בטווח של 200-600 שקל (כולל מע"מ), וכולל גם את מחיר תכנות מערכת ההקלטה והתאמתה למצלמות האבטחה.

מצלמות אבטחה מחיר :

לפני שמתאהבים בביצועי המצלמה, כדאי שתדעו שמחיר מצלמה חשמלית הוא כ- 3500-5000 ₪ (כולל מע"מ).