אילו מצלמות אבטחה לקנות

התקנת מצלמות אבטחה– טלוויזיה במעגל סגור בביתך עכשיו?

 

על מנת ליצור הרתעה – לאחר שנבנה בלב שלם את בית החלומות שלנו, נמנע מגנבים, גנבים וכל סוג של עובדים זדוניים לחדור למבצרנו ולהרוס את רכושנו הפרטי.

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה ?

התקנת מצלמות אבטחה לא מתאימה לכל אחד. ניתן לעשות זאת בבית ולחסוך כמה שקלים. אבל אם אתם רוצים לא להוציא "כמה שקלים" בכל חודש בגלל חוסר בידע המקצועי, הזמינו מתקין מצלמות אבטחה מקצועי. עם זאת, מחיר מצלמות אבטחה יהיה בהתאם.

צרו סביבה מבוקרת דרכה נוכל להבטיח כי יקירינו לא ייפגעו. למשל, כשאנחנו משאירים ילדים צעירים עם מטפלים ורוצים לדעת שהם אכן בידי אנשים טובים.

 

לכן, לפני שניצור קשר עם המתקין, חשוב שנשאל את עצמנו מה המטרה של מצלמת האבטחה? האם זה להרתעה? האם זה לשליטה? או פשוט לראות כל בעיה כזו שהשכן לא גנב את חיוכו של העיתון שלנו עלול להשפיע על המחיר הסופי של מערכת מצלמות האבטחה.

 

בסופו של דבר, אנו נתקין מצלמת אבטחה שתגרום לך לדאוג, אבל כמו כל דבר שגורם לך לדאוג, נצטרך לשלם הרבה כסף. העלות הממוצעת של מערכת "בטוחה" שכזו היא לפחות 3,500 עד 4,500 שקל.

 

שאלות שיש לשאול לפני שתחליט לקנות מצלמת אבטחה:

היכן תותקן המצלמה? האם זה בבית או מחוצה לו?

  • איזה אזור אנחנו הולכים לצלם? האם זה שטח רחב כמו חצר, או שטח צר כמו ספה?
  • כמה מצלמות נצטרך לכסות?
  • האם אנו רוצים שמצלמות אבטחה יהיו גלויות או מוסתרות?

 

מצלמות אבטחה מחיר

סוג אחר של מצלמת רשת שכדאי להכיר היא מצלמה אלחוטית עצמאית. אתה יכול לקנות מצלמה מסוג זה בעצמך בחנות או באינטרנט, ואז להתקין אותה בעצמך בבית. מצלמה כזו אינה מצריכה חיווט, אך ניתן לחבר אותה לאינטרנט הביתי ולהעביר את הפלט שלה ישירות לטלפון הנייד שלכם. זה יכול לכסות שטח קטן ולא יכול להקליט את מה שהוא לוכד בטווח הארוך. אם יש מקום מסוים בבית שרוצים לצפות בו מדי פעם בזמן אמת (כמו עריסה או חלק מהמטבח), יתכן וזה מתאים. עבור מצלמה זו עליכם לשלם 200-400 ₪.

 

כמה זה עולה?

לפני שמתאהבים בביצועי המצלמה, כדאי שתדעו שמחיר מצלמה חשמלית הוא כ- 3500-5000 ₪ (כולל מע"מ).